neolith calacatta gold veritas ana

Akmens sprendimai virtuvėje su Neolith Calacatta Gold

Neolith Calacatta Gold – marmuro akmens energija ir ypatingas tvirtumas. Jei ieškote akmens paviršiaus stalviršiui, turinčio elegancijos, panašaus į marmurą, tačiau be marmuro trūkumų, tai Neolith Calacatta Gold stalviršis yra puikus pasirinkimas. Neolith dirbtinio akmens paviršių yra įvairių spalvų ir skirtingo marmuro pavidalo. Tai užtikrina natūralų marmuro rafinuotumą ir patvarų bei lengvai prižiūrimą stalviršio paviršių.

Marmuro asortimentas yra tikrai platus. Vieni marmuro paviršiai yra pilki, o kiti yra šiek tiek kreminiai ar granuliuoti. Calacatta marmuras yra neabejotinai viena mėgstamiausių marmuro pasirinkimų visame pasaulyje.

Net ir šiandien daugelis žmonių žavisi senovės natūralaus marmuro akmens grožiu. Tačiau jie nori, kad šis natūralus akmuo būtų su tvirtu ir neakytu paviršiumi.

Jei mėgstate marmuro eleganciją, bet negalite skirti pakankamai laiko jo paviršiaus priežiūrai, mes rekomenduojame savo virtuvės stalviršiui pasirinkti Neolith stalviršį.

Neolith Calacatta Gold veritas ana 2
Neolith Calacatta Gold

Kas yra Neolith Calacatta?

Neolith dirbtinio akmens stalviršiai yra klasikinio, panašaus į marmurą, dizaino su išskirtinėmis venomis ant šviesiai pilkos spalvos fono. Šis akmens sprendimas sukuria dramatišką patrauklumą, galintį prikelti naujam gyvenimui bet kokį interjerą. Jei norite savo interjerui suteikti prabangos įspūdį, siūlome pasirinkti Neolith Calacatta Gold, kuris pasižymi išskirtiniu dramblio kaulo spalvos fonu, kuriame aukso ir pilkos spalvos venos yra išsibarstę po visą paviršių.

Jame derinamas klasicizmas ir subtilus marmuro patrauklumas naudojant „Neolith Digital Design“ (NDD) technologiją.

Plonus šio dirbtinio akmens lakštus lengva montuoti visose įmanomose vietose, tokiose kaip stalviršiai, spintelės, grindys, sienos ir kt.

“Neolith Calacatta Gold” taip pat galima pasirinkti iš skirtingų paviršiaus apdailos medžiagų: poliruotos, šilko, tekstūruotos, satino ir matinės. Tai reiškia, kad galite jį pritaikyti bet kokiam virtuvės interjerui – ar tai būtų modernus, klasikinis, bohemiškas ar industrinis stilius.

Kodėl verta rinktis Neolith Calacatta Gold?

Žmonės dažniausiai renkasi šį Neolith dirbtinio akmens variantą, nes jis vizualiai primena natūralų marmurą ir pasižymi dideliu patvarumu. Kadangi Neolith dirbtinio akmens paviršius atsparus temperatūrų svyravimams, smūgiams ar medžiagos ėsdinimui, jis yra puikus marmuro pakaitalas, nebijantis nei dėmių, nei įbrėžimų.

Neolith Calacatta Gold veritas ana 3
Neolith Calacatta Gold

Techninė informacija

Neolith dirbtinio akmens paviršiai yra suformuoti kaip daugelio metų atsidavimo savo darbui ir inovatyvių technologijų rezultatas.

Naudojant pažangias technologijas ir esant aukštai temperatūrai ir slėgiui, Neolith stalviršių paviršiai gaminami taip, kad pasiūlytų jums elegantiškiausią ir patvariausią medžiagą šiuolaikiškoms erdvėms.

Neolith dirbtinio akmens paviršiai yra sukurti iš trijų kategorijų elementų: mineralų iš kvarco / granito / kitų akmens mineralų, kad būtų siūlomi nepaprastai stiprūs ir patvarūs produktai; mineralai iš silicio dioksido ir kvarco, užtikrinantys cheminį stabilumą; taip pat natūralūs oksidai, užtikrinantys chromatines savybes.

Visi Neolith dirbtinio akmens sprendimai derina autentiškas natūralias žaliavas ir naujausias technologijas, kad sukurtų pažangiausių technologijų patvarias dirbtinio akmens plokštes, atsparias dėmėms, įbrėžimams, drėgmei, dideliems temperatūros pokyčiams, chemikalams, intensyviam judėjimui ir UV spinduliams.

Be to, šis akmuo pasižymi dviem skirtingais apdailos elementais: poliruota ir šilko (silk) apdaila. Neolith Calacatta Gold šilko apdaila yra ideali, norint bet kokiam interjerui suteikti šiek tiek atspindinčio ir subtilaus žavesio.

Neolith Calacatta Gold veritas ana 4
Neolith Calacatta Gold